Внутрішні правила кінотеатру

Шановний відвідувачу!

Ми раді вітати тебе у кіномережі “Оскар”!

Кожного дня ми старанно створюємо комфортні умови, аби тобі було зручно і смачно дивитися очікувані кіноновинки!

У нас є декілька внутрішніх Правил, дотримання яких покращить твій комфорт та безпеку під час відвідування нашої кіномережі та продемонструє твоє поважне ставлення до оточуючих.

Маємо надію на твою повагу та підтримку!

Якщо ти вперше завітав до кіномережі “Оскар”, будь ласка, спочатку ознайомся з нашими ПРАВИЛАМИ ПРОДАЖУ КВИТКІВ  

 

1. ПРАВИЛА ПРОДАЖУ КВИТКІВ

1.1. Квитки на перегляд фільмів можна придбати у касах кінотеатру або онлайн: на сайті кінотеатру «Оскар» oskar.kyiv.ua,

а також сайті партнерів кіномережі «Оскар» vkino.ua

1.2. Продаж квитків на перегляд фільмів здійснюється за розкладом сеансів кінотеатру. Зміна розкладу відбувається кожного четверга.

Ознайомитися з розкладом сеансів кінотеатру можна на сайті oskar.kyiv.ua або у касах  кінотеатру.

1.3. Каси кінотеатру і каси бару кінотеатру «Оскар» починають роботу за 30 хвилин до початку першого сеансу і завершують через 15 хвилин після початку останнього сеансу за розкладом сеансів кінотеатру.

Придбати квитки онлайн можна у будь який час - цілодобово.

1.4. Квиток містить в собі інформацію щодо назви кінотеатру, назву фільму, час та дату демонстрації фільму, назву або номер кінозалу, ряд і місце в кінозалі.

Час початку сеансу, зазначений у квитку, означає час початку демонстрації, включно з анонсами фільмів, рекламні, інформаційні ролики та кінофільм.

1.5. Продаж квитків на фільм закінчується через 15 хвилин після початку демонстрації фільму. За відсутності проданих квитків на момент початку демонстрації фільму, кінотеатр має право скасувати сеанс і припинити продаж квитків на цей фільм. 

1.6. Під час продажу квитка на фільм, який має вікові обмеження глядацької аудиторії, касир має право спитати у тебе документ, що підтверджує твій вік.

Це обмеження встановлено Постановою КМУ № 1315 від 17.08.1998р. І кінотеатр і глядач повинні їх дотримуватися.

1.7. Факт придбання тобою квитка означає і підтверджує те, що:

   1.7.1. Ти погоджуєшся з умовами цих Правил та обіцяєш їх виконувати;

   1.7.2. Ти вже встиг ознайомитись з представленою в кінотеатрі інформацією про фільм, акції, знижки та про наявність перед показом фільму відеоконтенту рекламного характеру;

   1.7.3. Ти вже ознайомлений з віковими обмеженнями глядацької аудиторії. 

Якщо з якоїсь поважної причини ти вирішив повернути свої квитки, ознайомся, будь ласка з Правилами нижче.

 

2. ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ КВИТКІВ

2.1. Ти маєш право повернути квитки, що були придбані у касі кінотеатру, до початку надання послуги (сеансу кінофільму) за наявності фіскального чеку на придбані квитки та документу, що засвідчує твою особу.

2.2. Якщо ти купував квитки онлайн на сайті кінотеатру oskar.kyiv.ua, то для повернення цих квитків, тобі потрібно заповнити онлайн Форму повернення квитків,

або звернутися до служби підтримки ticket@oskar.kyiv.ua, АЛЕ не пізніше ніж за 15 хв до початку сеансу. 

2.3. Якщо ти купував квитки онлайн на сайті партнерів кінотеатру “Оскар” vkino.ua, тобі потрібно скористатися кнопкою автоматичного повернення або ж звернутися у службу підтримки vozvrat@vkino.ua,

АЛЕ не пізніше ніж за 60 хв до початку сеансу.

2.4. Ти маєш право на повернення купленого квитка*, а Кінотеатр зобов'язаний компенсувати ТОБІ вартість цього квитка у наступних випадках:

- затримка демонстрації фільму на 15 хвилин,

- скасування демонстрації фільму (за винятком форс-мажорних обставин) 

* квиток повертається  за наявності документів, що засвідчують твою особу, та фіскального чеку на придбані квитки.

2.5. Нажаль, ти не маєш права на повернення купленого квитка, а кінотеатр не зобов’язаний компенсувати тобі  вартість цього квитка у випадку:

- якщо ти запізнився; 

- за відсутності у тебе документів, що засвідчують твою особу та/або фіскального чеку на придбані квитки;

- якщо ти із якихось причин не відвідав сеанс;

- якщо ти відмовився від перегляду фільму після початку демонстрації фільму;

-  якщо ти не був допущений на сеанс співробітниками кінотеатру за однієї з причин, прямо передбачених цими Правилами.

Якщо ти вже придбав квиток і готовий зануритися у події на екрані, ось що тобі потрібно знати:

 

3. ПРАВИЛА ДОПУСКУ ВІДВІДУВАЧА ДО ПЕРЕГЛЯДУ ФІЛЬМУ

3.1. Ти можеш увійти до кінозалу не раніше ніж за 5 хвилин до початку сеансу*, вказаного у квитку. 

* Час початку сеансу, зазначений у квитку, означає час початку демонстрації, включно з анонсами, рекламними, інформаційними роликами та кінофільмом.

3.2. Біля входу до кінозали для перегляду кінофільму твій квиток необхідно показати контролеру квитків. Нажаль, ти не зможеш долучитися до перегляду фільму, якщо твій квиток без контрольної лінії або час, дата, кінотеатр та/чи назва фільму не відповідає дійсному сеансу.

3.3. Просимо тебе займати своє місце у кінозалі у відповідності до номеру ряду і місця, зазначеного у твоєму квитку.

3.4. Обов’язково зберігай квиток та чек аж до закінчення сеансу кінофільму.

3.5. Не забудь свій квиток, коли виходиш із кінозали під час сеансу, адже контролер має право спитати в тебе квиток на зворотньому шляху.

3.6. Якщо ти прийшов разом із дитиною віком до шести років ми маємо для тебе приємну новину. Діти до шести років включно, у супроводі дорослих, допускаються на сеанс фільму безкоштовно без надання додаткового окремого місця в кінозалі. З одним дорослим відвідувачем безкоштовно може бути допущено лише одну дитину. Без супроводу дорослих дитина до 6 років не має права на відвідування кінотеатру навіть за наявності квитка.

3.7. Якщо на обраний фільм встановлено вікові обмеження, ти маєш знати, що біля входу у кінозал перед таким сеансом співробітники кінотеатру мають право попросити тебе надати документ, що підтверджує твій вік. В разі неможливості підтвердити свій вік чи невідповідності твого віку співробітник кінотеатру не має права допускати тебе до кінозали для перегляду такого фільму.

У ТЕБЕ вже є свої персональні 3D окуляри для перегляду фільмів у 3D форматі?  Якщо ні, ознайомся з наступною інформацією.

 

4. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ 3D-ОКУЛЯРІВ

4.1. Якщо ти придбав квиток на фільм у 3D форматі, персональні 3D-окуляри ти зможеш придбати у касі кінотеатру або ж використовувати 3D- окуляри, які надаються кінотеатром у тимчасове користування безкоштовно.

Увага! Свої персональні 3D-окуляри ти можеш використовувати тільки у залах з відповідною технологією.

4.2. Якщо ти купив квиток на сеанс фільму у форматі 3D, покажи свій квиток контролеру перед входом до зали та отримай 3D-окуляри у тимчасове користування, або ж скористайся власними персональними 3D-окулярами.

* Дітям до 6 років без квитка але у супроводі дорослого 3D-окуляри також надаються у тимчасове користування.

4.3. 3D-окуляри, видані тобі кінотеатром у тимчасове користування, є власністю кінотеатру і ти несеш за них повну матеріальну відповідальність. У разі втрати чи пошкодження, ти маєш компенсувати їх вартість.

4.4. У разі виявлення тобою дефектів 3D-окулярів, виданих кінотеатром у тимчасове користування, ти маєш повідомити про такі дефекти і звернутися до контролера квитків для обміну окулярів до початку перегляду фільму. В іншому випадку претензії щодо стану 3D окулярів не приймаються.

4.5. Виходячи з кінозали під час сеансу або після закінчення сеансу фільму, ти зобов'язаний особисто передати контролеру 3D-окуляри, що були видані тобі у тимчасове користування.

4.6. Кінотеатр не несе відповідальності за можливий дискомфорт для твоїх очей від перегляду фільму у форматі 3D. Якщо у тебе є проблеми з зором необхідно проконсультуватися з лікарем. Батьки дитини самостійно визначають ступінь можливості сприйняття 3D-фільму дитиною.

4.7. Якщо ти носиш оптичні окуляри, то персональні 3D-окуляри або 3D- окуляри, видані тобі кінотеатром у тимчасове користування, необхідно одягати поверх оптичних окулярів.

4.8. Якщо ти з будь-яких причин не можеш здати 3D-окуляри, видані Кінотеатром у тимчасове користування, у справному стані у зв'язку з поломкою чи з втратою, а також у зв'язку з передачею їх третій особі, ти зобов'язаний компенсувати кінотеатру їх повну вартість.

4.9. При купівлі персональних 3D-окулярів обов’язково перевір їх на цілісність, не розкриваючи пакування. Претензії щодо дефектів персональних 3D-окулярів (окрім прихованих дефектів оптичних елементів) після розкриття пакування не приймаються.

4.10. Ти можеш обміняти на інші персональні 3D-окуляри або повернути персональні 3D-окуляри належної якості при виконанні наступних умов:

- персональні 3D-окуляри не розпаковувалися та не використовувалися; 

- за наявності документів, що засвідчують твою особу, та фіскального чеку на придбаний товар

Обов'язково завітай

 

5. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БАРОМ

5.1. Тут лише одне правило: обирай, що душа забажає, адже кіно завжди цікавіше під попкорн та освіжаючий напій!

* Однак є одне виключення - алкоголь. Кінотеатр не продає алкогольні напої особам віком до 18 років, також не дозволяється заходити до залів з алкогольними напоями згідно

до ст.15-2 Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового,

алкогольних напоїв та тютюнових виробів», в якій встановлено заборону на розпивання спиртних напоїв у закладах культури.

Недотримання даної норми є порушенням ст. 178 КУпАП та передбачає до такої особи попередження або накладення штрафу від одного до п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

Зроби своє перебування на території кінотеатру більш зручним та скористайся послугами нашого гардеробу. 

 

6. ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ  ГАРДЕРОБОМ

6.1. Ти можеш здати свій одяг та речі лише за наявності квитка та не раніше ніж за 45 хвилин ("Оскар" у ТРЦ Dream Town та ТРЦ Smart Plaza) та за 30 хвилин ("Оскар" у ТРЦ Gulliver)  до початку сеансу.

6.2. Після передачі речей на зберігання ТОБІ видадуть номерний жетон, з допомогою якого ти отримаєш свої речі після перегляду.

6.3. На одну річ, прийняту до гардероба кінотеатру, працівник гардероба видає один номерний жетон.

6.4. Працівник гардероба забезпечує збереження речей відповідно до протипожежних, санітарних норм та не несе відповідальність за майно (гроші, документи, телефони, ключі і т.п.), залишене в кишенях верхнього одягу, сумках та іншій поклажі.

6.5. У разі втрати номерного жетона особою, що здала речі на зберігання, повернення речей може бути здійснено лише за наявності документа, що засвідчує особу, у присутності співробітника Служби безпеки кінотеатру  «Оскар». Повернення речей має бути оформлене відповідним актом. При цьому особа, що претендує на здобуття речей, зобов’язана довести приналежність їй цих речей (опису речі, показання свідків, чек і т.ін.).  Крім того, особа, що втратила номерний жетон, зобов’язана відшкодувати кінотеатру «Оскар» собівартість жетону.

Для того, щоб твоє перебування та перебування інших відвідувачів на території кінотеатру були безпечними та комфортним, існують деякі заборони.

 

7. ВІДВІДУВАЧАМ КІНОТЕАТРУ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

7.1. Здійснювати в кінозалі фото-, відео-зйомку, аудіо-запис. Для запобігання проведення фото-, відео-зйомки, аудіо-запису співробітники кінотеатру мають право на використання приладів нічного бачення та інших спецзасобів.

7.2. Грати на території кінотеатру в азартні ігри, заборонені Законом України.

7.3. Перебувати на території Кінотеатру чи заходити до кінозалів з тваринами без дозволу адміністрації кінотеатру.

7.4. Порушувати пожежну безпеку, приносити та застосовувати на території кінотеатру легкозаймисті, отруйні, токсичні речовини, зброю та небезпечні предмети, які можуть завдати шкоди оточуючим та майну.

7.5. Використовувати територію кінотеатру без письмового дозволу адміністрації кінотеатру для комерційної, рекламної та іншої діяльності, пов’язаною з отриманням доходу.

7.6. Здійснювати будь-яку агітаційну діяльність на території  кінотеатру.

7.7. Перебувати на території кінотеатру у брудному та невідповідному громадським місцям одязі.

7.8. Перебувати на території кінотеатру в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

7.9. Входити до кінозали з великогабаритної ручною поклажею, спортивним спорядженням та інвентарем. Співробітники кінотеатру задля безпеки мають право вимагати здати вищеперераховане до гардеробу.

7.10. Заносити і вживати у кінозалах харчові продукти і напої, що не були придбані в барі кінотеатру, а також ті, які не мають відповідного пакування для вживання в приміщеннях кінозалів.

7.11. Заходити до залів з морозивом, або напоями у скляних стаканах.

7.12. Вчиняти будь-які дії, що заважають комфортному дозвіллю інших відвідувачів в кінотеатрі та обмежують або порушують права інших відвідувачів кінотеатру.

7.13. Паління будь-яких сигарет (в тому числі електронних та інших новітніх тютюнових виробів) в кінозалі, а також на території кінотеатру.

7.14. Чинити перешкоди в роботі співробітникам кінотеатру.

7.15. Входити до службових приміщень.

 

8. ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

8.1. Кінотеатр зобов’язується здійснити якісний показ фільму відповідно до розкладу сеансів кінотеатру.  

8.2. Надати відвідувачеві для ознайомлення інформацію про фільми, які  демонструються або будуть демонструватися у кінотеатрі.

8.3. Відвідувач має право користуватися послугами, які надаються відповідно до чинних в кінотеатрі цін.

8.4. Відвідувач має право отримувати інформацію про послуги кінотеатру.

8.5. Відвідувач має право вносити свої зауваження та пропозиції: до Книги відгуків і пропозицій (за наявності); заявляти у письмовій формі та кидати такі заяви до скриньки зауважень та пропозицій; залишати на сайті. Це дозволить кінотеатру оперативно реагувати на зауваження та пропозиції.

8.6. Відвідувач зобов’язаний дбайливо ставитися до майна кінотеатру та не допускати дій, що можуть пошкодити майно.

 

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

9.1. Відвідувач буде нести майнову відповідальність за заподіяння збитків майну кінотеатру у разі порушення вищеперерахованих Правил.

9.2. Вартість матеріального збитку за окремі види майна кінотеатру (багаторазові 3D-окуляри, гардеробні номерки) регламентується окремим Наказом.

9.3. У випадку пошкодження крісла, обладнання в кінозалі та/або фойє вартість відшкодування за нанесений збиток визначається у рахунку-фактурі на дату здійснення такого пошкодження.

9.4. У разі порушення відвідувачем загальноприйнятих правил і норм поведінки у громадських місцях, таких як ненормативна лексика, агресивна поведінка, порушення тиші в кінозалі, використання предметів, що створюють шумовий та світловий ефект, що заважає комфортному дозвіллю інших відвідувачів на території кінотеатру, та вищенаведених Правил, адміністрація кінотеатру має право не допустити відвідувача до перегляду кінофільму або видалити з кінозали. У такому випадку кінотеатр не зобов’язаний компенсувати вартість квитків.

9.5. Кінотеатр не несе відповідальність за зміст фільмів, а також зміст реклами, що демонструється і розміщується на території кінотеатру. 

9.6. Кінотеатр не несе відповідальність за шкоду здоров’ю, майну, моральну шкоду, завдану відвідувачу третіми особами або внаслідок неналежного використання відвідувачем майна кінотеатру.

 

Дякуємо, що дочитав наші лонгрід-Правила;)

Бажаємо тобі гарного перегляду та смачного попкорну! 

З повагою, твоя кіномережа “Оскар”

___________________________________________________________________

* Ці  правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про захист прав споживачів», Закону України  «Про рекламу», Закону України «Про захист суспільної моралі», Постанови КМУ № 1315 від 17.08.1998р. «Про затвердження Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів», Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Закону України «Про авторське право та суміжні права», Закону України «Про кінематографію», Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінальному Кодексу України, інших законодавчих актів.

 

** Договір між Відвідувачем і Кінотеатром укладається як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту оферти шляхом покупки Відвідувачем квитка на перегляд фільмів. Фактом придбання квитка на перегляд фільмів Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений з цими Правилами, йому зрозумілі умови Правил і він зобов’язується їх неухильно дотримуватися протягом всього часу відвідування Кінотеатру.