Допомога

Загальні питання
Скільки ще часу продаються квитки на сеанс після початку демонстрації фільму?

Протягом 15 хвилин.

Для якої мінімальної кількості глядачів демонструється фільм?

Ми показуємо фільм навіть для одного глядача.

Чи має право співробітник кінотеатру не пустити 14-річну дитину на перегляд фільму з віковим обмеженням 16+?

Відповідно до міжнародних норм, що захищають права дітей на безпеку від інформації, що завдає їм психічний, фізичний і моральний збиток, співробітники кінотеатрів не мають права продавати квитки та впускати на сеанси дітей, які відповідають віковому обмеженню. Проте, якщо діти супроводжуються законними представниками, то співробітник кінотеатру може допустити дитину на фільм, але тільки разом з законним представником.

Чи можу я відвідати фільм з віковим обмеженням 16+ або 18+, якщо мені ще не виповнилося стільки років?

Вікові обмеження встановлює Міністерство культури України. У фільмах з віковим обмеженням 16+, 18+ можуть бути сцени насильства або еротичного характеру, тому ми не пускаємо на них осіб, що не досягли відповідного віку. На вході в зал ми перевіряємо документи, що підтверджують вік глядача. Якщо ви виглядаєте молодше за свій вік, про всяк випадок візьміть з собою паспорт або водійське посвідчення (можна навіть їх скани), щоб показати контролеру. Дякуємо за розуміння!

Коли змінюється (оновлюється) розклад в кінотеатрі?

Основна маса фільмів виходить в єдиний день старту фільмів — четвер. Відповідно, з нього і стартує для кінотеатрів робочий тиждень: сім днів, з четверга по середу. Розклад на новий кінотиждень відкривається, як правило, в середу. Бувають винятки, коли на найбільш очікувані фільми розклад з'являється раніше.