Технології

Ми пишаємось, що першими встановили у Східній Європі висококонтрасний лазерний HDR проектор в синергії з унікальним сабвуфером THOR

Проектор Barco Laser Flagship, на відміну від традиційних поляризаційних 3D-систем, забезпечує живе і контрастне 3D-зображення: картинка формується вже в проекторі і дивитися її можна хоч одним оком, хоч обома і тримати голову під будь-яким кутом до екрану. Таким чином, 3D-фільм можна дивитися з однаковим комфортом в будь-якому місці кінозалу.

Якість картинки реалізовано завдяки надчутливої ​​матриці проектора, контрастності 6000: 1 (в три рази більше, в порівнянні з традиційними ксеноновими проекторами) і підтримці розширеного колірного діапазону HDR. До речі, кінозал №4 «Оскара» отримав сертифікацію EclairColor - першим і єдиним в Україні.

Тому, фільм знятий на рівні «Валеріана і міста тисячі планет» можна побачити в якості, в якому його задумував режисер, тільки в цьому залі.

По-друге, перша в Україні інсталяція сабвуфера MAG THOR продемонструвала, як глядач може не тільки чути, але й відчувати всім тілом звукові ефекти. Цей кіносабвуфер працює в частотному діапазоні від 18 Гц при потужності в 5000Вт. На основі цієї інсталяції в залі була реалізована і технологія DANA solution від Mag Audio: це рішення дозволяє передавати звукові ефекти 5.1 / 7.1 без використання процесора Dolby. До речі, і сабвуфер і технологія розроблені українською компанією. Сабвуфер розроблено і створено компанією MAG Audio - найбільшим у Східній Європі виробником професійних звукових систем для кіноконцертних комплексів, розташованим в м. Біла Церква

На даний момент в світі існує всього декілька кінотеатрів з таким рівнем звуку, один із них - кінотеатр Village Cinemas в Афінах, який переміг в номінації «Кращий реконструйований зал в світі - 2018» за версією ICTA (International Cinema Technology Association) в Лас-Вегасі.

3D система DepthQ і срібний проекційний екран знижують світлові втрати і рівень перехресних перешкод.

Технологія дає більш високу яскравість і контрастність зображення, виключаючи при цьому можливість геометричної асиметрії між очима.

На сьогодні DepthQ® успішно протестовано керівниками шести найбільших голлівудських студій і внесено у список рекомендованого обладнання The Walt Disney Studios Motion Pictures. HFR 3D — формат високої частоти зміни кадрів (48, 60 і більше кадрів на секунду замість звичних 24-х). Завдяки цьому формату зображення набуває кришталевої чіткості, максимально близької до того, як сприймає навколишній світ людське око.

 

Крісла D-Box, які синхронізують положення тіла глядача з тим, що відбувається на екрані, дарують глядачеві відчуття присутності всередині подій фільму.

По суті, людина починає отримувати враження ще й за допомогою вестибулярного апарата, і перегляд кінострічки перетворюється на незабутній досвід.

Dolby Atmos та 4K. Занурюйся у серце звуку.

Почуй все наживо: літак над головою, вибухи за спиною або найтихший шепіт на вухо.

Кіно, яким ви його ще ніколи не чули! Система зображення 4K, що гарантує у 4 рази деталізованіше, ніж стандартна 2К, зображення, дозволяє роздивитися безліч деталей у кожному кадрі.