Гранд прем'єра першої комедії року "Зірки за обміном"

28 грудня в кінотеатрі Оскар (ТРЦ Gulliver) відбулася грандіозна прем’єра різдвяної сімейної комедії “Зірки за обміном”. Фільм презентували продюсери Єгор Олесов та Михайло Ясинський, а зіркові виконавці головних ролей — Оля Полякова та Михайло Хома — поділилися подробицями з-за куліс та наживо заспівали для гостей заходу офіційний саундтрек фільму “Щасливі люди”.

Уперше зіркову комедію побачили представники ЗМІ, зіркові гості та партнери фільму.

На прем’єру завітали відомі українськи виконавці NiNO, Аліна Гросу, MELOVIN, Art Demur, TVORCHI, актори Наталя Сумська, Володимир Горянський, Дмитро Вівчарюк, Наталія Бабенко, Олексій Тритенко, Максим Девізоров, Аліна Чебан, Сергій Либа блогери та телеведучі Володимир Остапчук з дружиною, Геннадій Вітер, Макс Єжов, Олег Машуковський, Міла Кузнєцова. Гостями заходу стали також кінопродюсерка та директорка компанії DZIDZIOFILM Діана Юраш, Повноважний Посол України у Ватикані Андрій Юраш, продюсер DZIDZIO та DZIDZIOFILM Анатолій Безух з дружиною Надією.

Офіційну частину заходу — прес-брифінг з творцями фільму — модерував Олег Волощенко, актор, виконавець ролі Давида (чоловіка Полі Малякової) у фільмі. Про роботу над стрічкою розповіли продюсери Єгор Олесов та Михайло Ясинський. А Оля Полякова та Михайло Хома (DZIDZIO), здивували чуттєвим виконанням саундтреку до фільму “Щасливі люди” наживо, поділилися своїми враженнями від спільної роботи та розповіли про основні цінності та ідею сімейної комедії.

 

“Гарна сімейна комедія про сімейні цінності, про ревнощі, про велике бажання бути першим, найкращим і про моменти, які ми втрачаємо в гонитві за успіхом, забуваючи про просте життя, яке може зробити усіх нас щасливими”Оля Полякова, продюсерка та виконавиця головної ролі у фільмі “Зірки за обміном”.

 

«Нарешті відбувся допрем’єрний показ сімейної комедії “Зірки за обміном”, на яку ми чекали 2 роки! Це щире, справжнє, а головне — українське кіно, яке має нагадати всім людям про важливі цінності, про те, що ми маємо бути щасливими людьми, що варто помічати радість в простоті! Озирніться навколо і пам’ятайте, що поруч з вами є рідні і близькі люди! Запрошуємо всіх у кінотеатри з 1 січня на перегляд “Зірки за обміном”», — Михайло Хома (DZIDZIO), виконавець головної ролі у фільмі “Зірки за обміном”.

 

Про фільм:

Непримирені суперники на сцені, зірки шоу-бізнесу Поля Молякова та Фома Михайловський, несподіваним чином опинившись в тілах один одного, намагаються повернути свої життя назад, але заради досягнення своєї мети кожному доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента.