• BEST EROTIC SHORTS

  Оригінальна назва: Фестиваль еротичного кіно "Best Erotic Shorts"

  • Рік виходу фільму:
   2019
  • Початок прокату:
   28.05.2019
  • Тривалість:
   100 хв.
  • Жанр:
   Еротика
  • Вікові обмеження:
   18+
  • Країна виробник:
   Польща, Великобританія, Франція, Іспанія, Бразилія, Швеція

  Про фільм

  Best Erotic Shorts 2019 - офіційний трейлер from Kinolife Distribution on Vimeo.

  Спогади минулого літа

  Польща, 2013, 11 хв.

  Різдвяна вечірка з батьками нарешті добігла кінця. Однак, несподівано Бася побачила на вулиці декого дуже знайомого. В цей момент і розпочалась найцікавіша частина вечора…


  Два ікса

  Великобританія, 2018, 1 хв.

  Цей фільм показує, що існує альтернатива панівним фільмам для дорослих. "Два ікси" - це дослідження пристрасті, бажань та похоті, що пропонує новий, вільний від почуття провини, спосіб отримання задоволення.


  Сексуальна

  Франція, 2015, 7 хв.

  Френсіс хоче зайнятися коханням з Кларою. Але Клара не має сильного бажання робити це. Кумедна та зворушлива історія про подружнє життя та місце сексу у ньому.


  Вплив

  Іспанія, 2018, 15 хв.

  Сігур влаштовує вечірку на честь свого дня народження. Він має сюрприз для гостей, однак все відбувається не так, як планувалося. В якийсь момент іменинник ризикує втратити контроль над ситуацією та над собою самим.


  Шоколадне морозиво

  Іспанія, 2017, 9 хв. 37 с.

  Життя занадто коротке для того, щоб проживати його без сексу та смачної їжі. Марія накриває стіл на двох та має великі плани на цю вечерю.


  Дзеркало

  Бразилія, 2013, 15 хв.

  Незначні конфлікти у ванній кімнаті показують, що сімейне життя пари вже не таке щасливе, як раніше. Раптом, залишаючись непоміченими, їх відображення у дзеркалі оживають та починають жити своїм життям. Те, що викликає сварки по один бік дзеркала, сприймається як дещо кумедне та незначне по інший бік.


  Чистий екран

  Іспанія, 2018, 8 хв. 30 с.

  Серджіо приходить у кафе зі своїм ноутбуком і одразу звертає увагу на Лауру, красиву та розумну жінку. Через свою нерішучість та скромність, Серджіо не наважується підійти та створює власну фантазію з Лаурою за допомогою свого монітору та еротичних сайтів.


  Задоволення

  Швеція, 2013, 15 хв.

  За лаштунками порнозйомки актори тренуються та практикують різноматні позиції. Ходять чутки, що одна з дівчат має великі амбіції та збирається зробити дещо дуже ризиковане під час однієї зі сцен.