Вічно танцююча людина (ексклюзивно в Оскар)
0+
Розклад сеансів
 • Вічно танцююча людина (ексклюзивно в Оскар)

  Оригінальна назва: Вічно танцююча людина

  • Мова фільму:
   українська
  • Рік виходу фільму:
   2021
  • Початок прокату:
   03.06.2021
  • Тривалість:
   103 хв.
  • Жанр:
   Документальний
  • Вікові обмеження:
   0+
  • Країна виробник:
   Украина
  • Студія:
   Звучит Production

  Про фільм

  "Вічно танцююча людина (ВТЧ)" - документальна історія життєвого і творчого шляху культового артиста сучасності MONATIK. У "ВТЧ" проявлений шлях становлення особистості MONATIK з періоду юності, яка проходила в місті Луцьк, до найтріумфальнішої події в поп-культурі сучасності (наймасштабнішому і знаковому шоу MONATIK "LOVE IT ритм" на НСК "Олімпійський").

  MONATIK: "Це історія, яку шалено хочеться розповісти! Повірити не міг, що це може статися зі мною, але це сталося. Чому? Як? Можливо, в цій документальній подорожі знайдуться відповіді... Шлях від першої ноти до Олімпійського. Я бачив достатньо багато документальних історій, які піднімають з місця і змушують рухатися вперед. Щиро сподіваюся, що глядача, який удостоїв увагою роботу "Вічно танцююча людина", воно промотивує саме на ці почуття, адже для такої емоції він і створювався. Якщо опускаються руки, улюблена справу продовжує чинити опір, на душі стає порожньо або ж, якщо все добре і щастя переповнює, а мрії постійно турбують своєї важливістю до виконання... Ця робота для Вас. Давайте разом пройдемо шлях від першої ноти до Олімпійського і, можливо, вдасться зрозуміти, що для вас стадіон? У чому він проявляється? Який він ... Ваш Олімпійський?"

  Робота над "ВТЧ" тривала понад три роки. Режисер картини Артем Григорян був архіваріусом команди артиста 7 років гастролей, подорожей і фіксував знакові концерти і події з життя команди по всьому світові. Ця історія про мотивацію. Його найважливіша місія - показати людям, як не складати руки, коли часто в своєму житті чуєш "ні" і стати найуспішнішим і найтитулованішим артистом сучасної поп-індустрії.

  Кадри роботи перемежовуються з особистою хронікою MONATIK, де Дмитро показаний не тільки як неймовірний трудоголік, а ще й розкривається для глядача, як видатна глибока особистість, що зуміла об'єднати навколо себе мрійників і творців. Вперше на великому екрані перед глядачем постануть - мама, бабуся, друзі дитинства, дружина і діти Дмитра. Це не солодкі лестощі, а неймовірна щоденна робота над собою. У документальній подорожі з'являються такі знаменитості, як Костянтин Меладзе, Серьога, Потап, Надя Дорофєєва, Юрій Бардаш, Віталій Дроздов і багато інших.

  "ВТЧ" знаменує початок нової епохи в творчості креатора і новатора сучасності MONATIK.

  Попередження: використовується ненормативна лексика.