Карта проїзду

Кінотеатр в ТРЦ Smart Plaza

Технології в кінотетрі:
2D 3D THOR
Розклад сеансів

«Оскар» в ТЦ Smart Plaza – це надсучасний 8-ми зальний кінотеатр, де глядачі можуть поринути у всесвіт кіно з прогресивними кінотехнологіями!

Наш loft-інтер'єр  розроблено в стилістиці історичного протистояння двох кіновсесвітів Marvel і DC.

У залах ми використовуємо новітні кінопроектори Barco, які забезпечують живе і контрастне 3D-зображення. «Парящие» екрани британського бренду HARKNESS SCREEN з 4K проекцією, створюють вражаюче чітке зображення в синергії з ультрасучасною системою DepthQ 3D. Також, нові екрани підтримують High Frame Rate - високу частоту зміни кадрів.

Для найвибагливіших глядачів в «Оскарі» у Smart Plaza є затишна VIP зала на 28 місць, обладнаних надкомфортними кріслами-реклайнерами американського бренду VIP Seating. На проектор VIP зали встановлено спеціалізовану лінзу, що дозволила максимально наблизити екран до глядача для ще більшого занурення у фільм. Подібні лінзи використовуються в кінопроектрах з технологією IMAX.

У новому кінотеатрі встановлено унікальний кіносабвуфер THOR, завдяки якому, глядач може не тільки чути, але й відчувати всім тілом звукові ефекти. «Оскар» - перша мережа кінотеатрів в Східній Європі, яка встановила цю технологію. До цього THOR було представлено на міжнародних виставках кіноустаткування і встановлено в кращих кінотеатрах Європи та Америки. До речі, цю технологію розроблено українською компанією Mag Audio (м.Біла Церква) - найбільшим у Східній Європі виробником акустичних систем. 

У всіх залах нового кінотеатру встановлено комфортабельні крісла європейського виробництва. Крісла Baco Cineplex від одного з кращих іспанських виробників - Ascender і крісла-слайдери підвищеного комфорту від Lino Sonego - преміального італійського виробника крісел для кращих концертних майданчиків світу.

 

 

Для найвибагливіших глядачів в «Оскарі» у Smart Plaza є затишна VIP зала на 28 місць, обладнаних надкомфортними кріслами-реклайнерами американського бренду VIP Seating.

 

На проектор VIP зали встановлено спеціалізовану лінзу, що дозволила максимально наблизити екран до глядача для ще більшого занурення у фільм. Подібні лінзи використовуються в кінопроектрах з технологією IMAX.

 

VIP-зала на 28 місць доступна для приватного бронювання і особливих подій!

Номер для приватного бронювання +38(050)3391073

Пропонуємо на вибір сертифікати: VIP, PRIME MAX та PRIME (Smart Plaza та Dream Town).

Чудовий варіант подарунка для поціновувачів кіно, а отже – майже для кожного.

VIP сертифікат – вартість 1000 грн.

Умови: дійсний на 2 особи. Будь-який сеанс у будь-якій залі в мережі кінотеатрів «Оскар».

Сертифікат PRIME MAX – 500 грн.

Умови: можуть скористатися дві особи. Дійсний на сеанси (крім VIP-зали та місць "D-Box) у всіх кінотеатрах кіномережі «Оскар».

Сертифікат PRIME – 400 грн.

Умови: можуть скористатися дві особи. Дійсний на сеанси (крім VIP-зали) в кінотеатрах «Оскар» у ТРЦ Smart Plaza Polytech та ТРЦ Dream Town.

 

Прокласти маршрут