Гала-прем'єра комедії «Вчора»

26 червня в кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Smart Plaza) відбулася гала-прем'єра комедії «Вчора»

Режисером фільму став Денні Бойл, який зняв  «На голці» і оскароносний  «Мільйонер із нетрів». Також над розробкою музичної комедії «Yesterday» працював Річард Кертіс - сценарист і постановник «Реальна любові».

Першими стрічку побачили Ната Жижченко (Onuka), Євген Філатов (The Maneken) Ольга і Лев Шурови, Андрій Алферов, Олімпія Вайтмусташ, Олександр Смирнов, Назар Гук-Юлік, Яна Алтухова, Дар'я Короміец, Дмитро Черкасов, Анна Добриднєва, Анастасія Даугуле, В'ячеслав Соломка, On I Ona і багато інших.

Про фільм:

У всьому світі трапився глобальний колапс – усюди відключилося на короткий час світло. Через цю подію звичайний невдаха Джек Малік потрапив під автобус і тільки дивом вижив, але утратив декілька зубів. Як би дивно це не звучало, але він ніби опинився в зовсім іншому світі. Тут ніхто й ніколи не чув про легендарних "Beatles". Хлопець, який ще вчора грав у переході й у жахливих пабах, тепер може грати їх музику як свою, вражаючи мільйони любителів музики по всьому світу. Джек завжди буде таким же щирим хлопцем, яким і був, але тепер він ще й знайде справжню популярність. Він дасть людям музику "Beatles".

Український трейлер

На екранах мережі кінотеатрів «Оскар» фільм «Вчора» стартує з 27 червня