Правила придбання та повернення квитків онлайн

Для продажу квитків на сайті Кінотеатру ми послуговуємся можливостями сервісу Вкіно. Будь ласка, зважайте на Правила покупки і повернення електронних квитків нашого партнера.

Якщо вам буде потрібно повернути квитки, інструкцію як це зробити ви знайдете за адресою.


Для придбання квитків онлайн на сайті Кінотеатру:

1) оберіть бажаний сеанс (натисніть кнопку, на якій зазаначений час початку сеансу)

2) вас переадресує на сторінку нашого партнера Вкіно, де зображена схема зали

3) оберіть місце (місця) та виконуйте інструкції, які ви бачите на екрані

Якщо операція пройшла успішно, ви отримаєте повідомлення з квитками на зазначену вами електронну адресу.

Отримані квитки у роздрукованому або електронному варіанті ви надаєте для перевірки контролеру при вході до зали.

Оплата електронних квитків здійснюється згідно з правилами сервісу Вкіно.
Квитанція або смс банку, яка свідчить про оплату, не є квитком. Якщо після сплати кошти були списані з картки, але електронний квиток не відобразився на екрані вашого електронного пристрою чи не з’явився у вкладці "Мої квитки", чи не був доставлений на вказану електронну адресу, будь ласка, протягом години з моменту покупки зверніться в службу підтримки за адресою help@vkino.com.ua.

Один квиток дає право лише на одноразовий вхід до зали кінотеатру.

Погоджуючись з правилами придбання квитків, Ви приймаєте вказані вище умови, даєте згоду на отримання від Кінотеатру інформаційних повідомлень, дозволяєте обробку ваших персональних даних та підтверджуєте, що знайомі з віковими обмеженнями, які діють на сеанс.

Зберігайте в таємниці зміст свого квитка (його код і графічний штрих-код), забезпечте його захист від копіювання та просто від сторонніх очей. Якщо зміст квитка було скопійовано з вашої вини, то це можна розцінювати як фізичну втрату квитка і ним (квитком) може скористатися інший відвідувач. Кінотеатр не несе відповідальності в цьому випадку.

При поверненні квитків, придбаних онлайн, будь ласка, користуйтесь інструкціями сервісу Вкіно.

Ви можете повернути електронні квитки автоматично не пізніше, ніж за годину до почтаку сеансу.
У разі доступності автоматичного повернення, вам буде відображено кнопку "Повернути квитки" на вкладці "Мої квитки" на сайті Вкіно або з "Історії операцій" в мобільному додатку. При натисканні цієї кнопки буде ініційовано повернення квитків та грошей в автоматичному режимі, в результаті чого вам відобразиться повідомлення про статус та успішність повернення.

Якщо автоматичний режим повернення квитків недоступний, будь ласка, надішліть листа на адресу vozvrat@vkino.com.ua, в якому зазначте:
- назву кінотеатру;
- мету повернення;
- номер замовлення;
- код придбаних квитків (код розташований над штрих-кодом);
- останні 4 цифри платіжної картки, якою здійснювалася оплата квитків.

Період повернення коштів банком на платіжну картку Покупця залежить від правил, встановлених банком-емітентом (тим, що випустив платіжну картку Покупця) і банком-еквайєром (тим, що приймає оплату за білети), і може відбуватися від двох до сорока п’яти робочих днів.