Правила придбання та повернення квитків онлайн

Для придбання квитків онлайн на сайті Кінотеатру:

1) оберіть бажаний сеанс.

2) натисніть «Купити квиток».

3) оберіть місце (місця).

4) на сторінці замовлення введіть своє ім’я, номер телефону, е-mail для отримання коду замовлення. Далі натисніть кнопку «Купити».

5) на платіжній сторінці вкажіть номер платіжної картки та номер вашого мобільного телефону, натисніть на кнопку підтвердження оплати.

Якщо операція пройшла успішно, Ви отримаєте повідомлення з квитками на електронну адресу.

Квитанція або смс банку, яка свідчить про оплату, не є квитком. Якщо після сплати кошти були списані з картки, але повідомлення з квитками не надійшло на e-mail, необхідно заповнити форму повернення.

Період повернення коштів банком на платіжну картку Покупця залежить від правил, встановлених банком-емітентом (тим, що випустив платіжну картку Покупця) і банком-еквайєром (тим, що приймає оплату за білети), і може відбуватися від двох до сорока п’яти робочих днів.

Отримані квитки у роздрукованому або електронному варіанті надаються для перевірки контролеру при вході до зали.

За відсутності електронного квитка, але при наявності номеру оплаченого замовлення (яке надійшло на e-mail), є можливість отримати паперові квитки на касі кінотеатру. Для цього необхідно звернутись до будь-якої квиткової каси кінотеатру, у який ви придбали квиток, та надати номер онлайн-замовлення, яке вказане у e-mail повідомленні.

Один квиток дає право лише на одноразовий вхід до зали кінотеатру.

Оплата квитків здійснюється банківськими платіжними картами Visa або MasterCard. Операції авторизації, перевірки платоспроможності, а також списання коштів, проводяться процесинговими центрами на стороні банків-еквайєрів або на представлених ними платіжних сайтах.

Оплата платіжною карткою здійснюється в тому випадку, якщо карта іменна, емітована на території України і на ній присутній CVV2-код зі зворотного боку.

Попередження: кредитні, моментальні, зарплатні та інші види спеціальних карт можуть бути закриті банками-емітентами для здійснення платежів через інтернет.

Погоджуючись з правилами придбання квитків, Ви приймаєте вказані вище умови, даєте згоду на отримання від кінотеатру інформаційних повідомлень, дозволяєте обробку ваших персональних даних та підтверджуєте, що знайомі з віковими обмеженнями, які діють на сеанс.

Зберігайте в таємниці зміст свого квитка (його код і графічний штрих-код), забезпечте його захист від копіювання та просто від сторонніх очей. Якщо зміст квитка було скопійовано з вашої вини, то це можна розцінювати як фізичну втрату квитка і ним(квитком) може скористатися інший відвідувач. Кінотеатр не несе відповідальності в цьому випадку.

Повернення квитків, придбаних онлайн:

Для повернення квитків необхідно заповнити Форму повернення квитків, але не пізніше ніж за 15 хв до початку сеансу, на який було придбано квитки.

У формі повернення вкажіть:

- номер замовлення (наведено у e-mail повідомленні, яке надійшло після придбання квитків);

- номер платіжної карти;

- кінотеатр, на сеанс в якому було придбано квитки;

- причину повернення.

Якщо за умови виникнення форс-мажорних обставин не вдалося повернути квитки у встановлений правилами термін, надішліть заявку на повернення квитків за адресою: ticket@oskar.kiev.ua

У заявці необхідно вказати ту ж саму інформацію, що і в електронній формі повернення квитків.

Більш детально про обмеження при поверненні квитків, придбаних онлайн, дивіться у Внутрішніх правилах кінотеатру.