Новий автокінотеатр «Оскар»

19 червня кіномережа «Оскар» разом з TicketsBox відкрили автокінотеатр в інноваційному парку UNIT.City. Понад 10 років ми вдосконалюємо свої технології та втілюємо в життя різні проекти для ще більшого комфорту кіноманів.

Кіномережа «Оскар» підготувала цікавий репертуар для того, щоб найвибагливіші глядачі змогли поринути у світ кіно та вибрати жанр на свій смак.

Фільми транслюються на сучасному найяскравішому екрані розміром 16 на 9 метрів, картинка якого вразить глядачів незалежно від погоди завдяки підтримці технологій 4К та HDR. Конструкція створена справжніми професіоналами з діджитал відділу топ-компанії зовнішньої реклами RTM digital та компанії Profi.

Звук транслюється за допомогою FM-хвилі, яку забезпечує найбільший радіохолдинг нашої країни – TavrMedia.

Квитковий оператор TicketsBox розробив функціонал для вибору місця паркування авто, продажу квитків та систему сканування при вході. Тепер придбати квиток ще легше!

UNIT.Cafe та онлайн-сервіс з доставки їжі на кінодромах АвтоFood забезпечують глядачів смаколиками до сеансу. Круті враження та максимальний комфорт гарантовані!

Місце зустрічі: UNIT.City, м.Київ, вул. Дорогожицька, 3

Де придбати квиток? Заходь на сайт https://bit.ly/2NlyFri

Генеральні партнери: VISA та ПриватБанк

Занурюйся у світ кіно разом з нами!

Джентльмени    Служниця    Поклик пращурів    Зелена книга    Плейбой під прикриттям    Скажені канікули    Дуже погані матусі    Best Erotic Shorts